O Fundacji
Fundacja Instytut Badań i Edukacji Społecznej jest organizacją działającą bardzo dynamicznie. Pierwsze kroki stawialiśmy w 2015 roku. Jeszcze do niedawna naszym głównym celem była edukacja mieszkańców województwa warmińsko-mazurskiego w zakresie profilaktyki zdrowotnej, spraw społecznych i kultury.
Organizowaliśmy konferencje, debaty, wydarzenia kulturalne, prowadziliśmy kampanie społeczne i edukacyjne. Włączaliśmy się w inicjatywy kulturalno-edukacyjne, organizowane przez instytucje, inne fundacje i stowarzyszenia.
Naszą misją wciąż jest edukowanie społeczeństwa, teraz jest to edukacja w zakresie bezpieczeństwa i edukacja e-learningowa.
Naszymi partnerami są:


